Dla kogo ten import?

Czy moja firma nie jest zbyta małą firmą aby mogła korzystać z usług eMarketu?

To pytanie pojawia się nader często w pierwszych kontaktach z Klientami. Żaden Klient nie jest dla nas ani zbyt mały ani zbyt duży. Są wśród nich, którzy zamawiają całe kontenery, ale są również i tacy, którzy zamawiają jeden karton.

I jedni i drudzy są dla nas cenni z dwóch powodów: po pierwsze są to nowe osoby, którym możemy i staramy się pomóc poruszać w gąszczu przepisów i zawirowań związanych z importem; po drugie obydwie grupy Klientów dostarczają nam nowych doświadczeń i wiedzy, o którą jesteśmy bogatsi. Jak wielu jest Klientów tak wiele istnieje pomysłów i wymagań toteż każdym staramy się sprostać. A po finalizacji zamówienia zyskujemy pewność, że z daną rzeczą czy tez kategoria produktu nie zdarzy się nic, co by miało nas zaskoczyć.

I każdego z Was obsłużymy z tą samą nieukrywaną przyjemnością.

Zatem proszę się nie obawiać nieprzychylnego tonu z naszej strony, jeśli jesteś kimś, kto chce sobie dorobić i dokonać minimalnego zamówienia. Jeśli jesteś kimś kto zamierza dokonać duużego zakupu to nie martw się o to, co nam powierzyłeś – jesteś w dobrych rękach.

Drodzy Klienci – dzięki Wam stajemy się bogatsi (i nie mam tu na myśli finansów) i za to Wam dziękujemy:)

Prosimy i nawołujemy – zrób ten pierwszy krok i napisz lub zadzwoń do nas, a my Tobie pomożemy.

emarket.pl – Twój Partner w imporcie z Chin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *