My :)

Oto my, czyli dwie nogi, dwa fundamenty, dwa zbrojne ramienia tej samej firmy.

Po polskiej stronie, w prawym narożniku tudzież po prawej stronie boiska (w zasadzie to gramy do tej samej bramki więc bardziej adekwatnym będzie jednak to boisko ;)) drużyna polska, która stacjonuje na co dzień w Bydgoszczy (kawka zawsze na Was czeka, zapraszamy!). Po drugiej stronie boiska jawi nam się chiński fundament naszej drużyny (rdzenni Chińczycy i polscy agenci).

To właśnie my sprawujący opiekę nad bezpiecznym i bezproblemowym dostarczeniem wybranych przez Was produktów. Często słyszę pytanie: „A jak wygląda współpraca?” Ano tak..

Wybierasz produkt, który Cię interesuje. Przesyłasz do nas (info@emarket.pl; mwitkowski@emarket.pl; pszeferski@emarket.pl; lprzeniewski@emarket.pl) plik ze zdjęciem oraz nazwą produktu. My przekazujemy go stronie chińskiej. Oni odsyłają do nas plik z ofertą. My go rekalkulujemy dodając wszystkie wymagane prawem polskim opłaty. Jeżeli np. w pliku było pięć produktów, a Tobie podobają Ci się trzy z nich to dla tych trzech przygotowujemy ofertę na transport (morski, kolejowy bądź lotniczy). Po jej zaakceptowaniu my wystawiamy pro formę. Opłacasz ją, a my uruchamiamy cały proces. Potem wystawiamy fv zaliczkową, a po przybyciu towaru fv końcową. Po naszej stronie jest dbałość o dokumenty, certyfikaty, prawidłowe oznakowanie produktu. Na bieżąco jesteś informowany o wszystkim, co dzieje się z twoją przesyłką.

Rzeczami, za które nie jesteśmy odpowiedzialni to m.in. zdarzenia losowe typu powódź (zajrzyj tutaj: https://blog.emarket.pl/2018/07/25/powodz/).

Poza tym możesz niczym się nie martwić i spać spokojnie i wracać do nas po następne zakupy 🙂

http://emarket.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *